ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.60
Hodnoceno: 213x Prosím, ohodnoť práci

Dovolená v Chorvatsku

Na začátku školního roku jsme se opět s mojí mámou, tetou a dvěma sestřenicemi vypravili k moři. Naším cílem bylo jako obvykle Chorvatsko. I přes varování ostatních jsme se vydali na celodenní cestu autobusem. Cestou jsme neměli žádné problémy a po mnoha hodinách strávených v autobuse jsme se konečně ocitli v Chorvatsku. Po příjezdu do kempu jsme se odebrali do svých obrovských stanů, které byly vybaveny předsíní, kuchyňkou a dvěma ložnicemi. Hned první den jsem se místo vybalování rozhodl, že se půjdu potápět do moře, i když voda byla docela studená. Kromě procházení po městě a povalování u moře jsme se občas vydali i na nějaký ten výlet. Jedním z nich byl celodenní výlet do Bosny a Hercegoviny. Navštívili jsme tam město Mostar, které nese svůj název podle jednoho starého mostu. O tento most se v dřívějších dobách hodně bojovalo. Výhled z něho byl nádherný. Naše další zastávka byla v městě Medžugorje. Zde byla poprvé spatřena panenka Marie, a proto ji zde také hodně uctívají. Prošli jsme se městečkem, pokochali se zdejší krajinou a pak zase rychle nastoupili do minibusu a vyrazili na naši poslední zastávku s názvem vodopády Kravica, které byly nedaleko Mostaru. Na vodopády byl nádherný pohled, zatímco všichni fotografovaly, já se převlékl do plavek a šel zkusit vodu. Voda byla příšerně ledová, a při namočení nohou jsem cítil, jako by mě do nich bodaly jehličky. Nakonec jsem však odvážně přeplaval na druhou stranu a u vodopádu se nechal vyfotit. Večer jsme se vrátili do kempu. Ani jsme se nenadáli a nastal den odjezdu. Naše dovolená utekla jako voda a všichni jsme odjížděli s tím, že bychom se sem ještě rádi někdy vrátili.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Tomáš Buček, 21.09.2007

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Dovolená v ChorvatskuMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­