ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.37
Hodnoceno: 27x Prosím, ohodnoť práci

Den blbec (3)

Ráno jsem vstal ještě o trochu šťastnější než jindy. Otevřel jsem oči a než si stačil uvědomit, že je sobota, byl jsem již dávno venku z postele. Možná tomu tak osud chtěl, ale určitě jsem tomu tak nechtěl já - mé prsty na noze udeřily vší silou do činky, která zůstala na podlaze po včerejším tréninku. Okamžitě jsem lehl na zem, ale nevěděl, jestli se mám smát, nebo plakat. Nakonec jsem se nějak zmátořil a rozhodl se sejít do kuchyně. Co ale čert nechtěl, v cestě mi stály schody; pouhých pět schodů, abych to upřesnil. Stál jsem u nich, když vtom se mi zamotala hlava. Letěl jsem dolů a rozplácl se na podlaze jako zmrzlina, když spadne na chodník.

Když jsem se namáhavě zvedl a oklepal se, vstoupil jsem do kuchyně. Tam mě už přivítala "vůně", kterou jsem moc dobře znal. Byl to zápach ovesné kaše. Matka mne vybídla, abych se najedl, i když dobře věděla, že ovesnou kaši nemám rád. Je to snídaně šampionů, vždycky říkávala. Nemělo cenu něco namítat. Po předešlých pádech jsem ani neměl sílu jakkoliv protestovat.

Po snídani jsem chtěl jít ven, ale pak jsem si to uvědomil - moje boty zůstaly přes noc venku!
"Určitě do nich napršelo," řekl jsem si s hrůzou v očích, a tak z procházky po zahradě nebylo nic. Jen jsem seděl doma a tupě koukal na televizi.

Tu se můj pohled stočil směrem k hodinám.
"Ale néé," už po několikáté za dnešek jsem se zděsil, "je teprve 10 hodin... Co dalšího mě dneska ještě asi tak čeká!?"

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 30.03.2015

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Den blbec (3)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­