ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.23
Hodnoceno: 90x Prosím, ohodnoť práci

Bratr

Když jsem měla osm let, mamce se narodil syn, který je pro mě jediným bratrem. I když je Mirek mým nevlastním, vůbec to tak neberu, protože spolu vyrůstáme od jeho útlého věku a dělíme se už osm roků o společný pokoj. Mirek ted chodí do druhé třídy základní školy. Jeho vlasy jsou špinavě blondaté a oči má po mamce zelené, což moc dětí v jeho věku nemá. Nedalo by se ale zrovna říct, že by z něj vyrůstal ukázkový příklad vychovaného kloučka. Na druhou stranu je tu ale naděje, že se z něj vyklube řádný basketbalista, který možná bude někdy reprezentovat Českou republiku na různých šampionátech. Výšku má na to podle mě docela slušnou. I když nebudu si nic namlouvat, půjde spíše jen o výplod z mé fantazie. Vypadá to totiž, že Mirek po otci sdědil velké nadšenectví k počítačům a bude něco od rána až do pozdního večera instalovat. K basketbalu ho mamka dotlačila násilím a dodnes ho tam násilím tlačí, protože mému bráškovi se tento sport ani trochu nelíbí, což dává najevo pravidelným vymlouváním na různé nemoci. Moji drazí rodičové mu na tuto simulaci dokonce i občas nalítnou. Když byl ještě malé miminko, připadalo mi, že je to nejnevinnější dítě na planetě naší Země. Tato myšlenka mě ovšem přešla hned, když toto malé nevinátko přestávalo být nevinátkem a začalo se stávat docela slušným rozmazlencem. No a taky z něj rozmazlenec je a jen tak ním nepřestane být.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Bigi, 27.03.2006

­­­­

Diskuse ke slohové práci
BratrMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­