ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.44
Hodnoceno: 71x Prosím, ohodnoť práci

Bojí se pes krav?

"Konečně prázdniny!" ozvalo se za mnou, když jsme vycházeli ze školní budovy. No tak to já zase tak šťastná nejsem. Podle plánu mých prázdnin bude asi pěkná nuda. Tábor a dovolená v cizině na seznamu nejsou. Jo, tohle jsem si říkala, když začínaly prázdniny. A opravdu to tak vypadalo, ale přesto mě jedna povedená příhoda potkala.

Stala se právě v den mých narozenin, byla jsem zrovna u babičky. Rozhodla jsem se, že půjdu s naším psem Benem na dlouhou procházku. Naplánovala jsem trasu přes ohradu, kde se pasou krávy. Obejít se to nedalo, a tak jsme se rozhodli, že to přelezeme, Ben krávy vyplaší a cesta bude volná. To jsem ještě nevěděla, že náš psí rváč se krav bojí, ale ony jeho ne. Když jsme byli uvnitř, prchali jsme snad rychleji než náš třídní sportovec David. A také nám nic jiného nezbývalo. Oddych následoval až v lese, kam jsme se schovali. A aby toho nebylo málo, začalo pršet. No to dá rozum, že jsme běželi zpět. Ani si nepamatuji, jestli tam ten býk byl, když jsme tam lezli, ale teď tam byl určitě. Já nic neodnesla, ale Benik do něho narazil, nevím, jestli ho neviděl, ale neříkejte mi, že tunovýho bejka někdo přehlídne. Ben trochu zavrávoral, ale vzpamatoval se včas, a potom jsme se zastavili až doma.
Myslím, že mě a Bena k blízkosti krav už nikdo nedostane.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Fredy, 28.01.2006

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Bojí se pes krav?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­