ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.08
Hodnoceno: 130x Prosím, ohodnoť práci

Babiččina přezdívka

Tu jsem byl zase s babičkou a dědečkem o letních prázdninách na dovolené. O "členy" nebylo nouze, protože s námi byla i moje sestřenka z Homolky. A protože jsme oba dva jedináčci, tak si bezvadně rozumíme. A taky to podle toho vypadalo. Jednou jsme šli na dlouhý výlet. Bylo strašné vedro, ale naštěstí jsme chodili skoro pořád cestami, které byly z jedné i z druhé strany kryty stromy. Za nějakou chvíli jsme vyšli z kryté cesty a vydali se do kopce po rozpáleném asfaltu, který se skoro žárem roztékal. Na konci kopce, jenž jsme s námahou vyšlápli, byl po pravé straně les s rozsáhlými loukami a malými políčky. Zde jsme si odpočinuli, najedli a babička si z ničeho nic začala něco výhružně mumlat pod "vousy". Dědeček se na babičku nechápavě podíval, jako když se vegetarián dívá na řízek, a taky si začal něco mumlat. Z toho vznikla taková menší neškodná hádka, která nevedla vůbec k ničemu. V té zmatené spleti slov dědeček povídá: "Ty jsi náš Kecafón, viď!?" A šel si se smíchem sednout. Na to se babička rozesmála a my také. Po této "hádce" jsme babičce do konce dovolené neřekli už jinak než Kecafón!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Morientes, 24.08.2007

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Babiččina přezdívkaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­