ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.48
Hodnoceno: 254x Prosím, ohodnoť práci

Život

Přemýšleli jste někdy o životě? Já tedy ano, a ne jednou. Je to něco tak zvláštního, že jsem nikdy nedošla k cíli, proč vlastně žijeme.
Co vlastně teď děláte? No snažíte se přežít. A proč? Abyste pak umřeli? Nepřijde vám to nespravedlivé? Mně tedy ano, ale zase nemůžeme žít donekonečna. V životě hlavně usilujete o to, abyste přežili. Děláte vše pro to, abyste přežili a za jakou cenu? Že umřete.
Proč se vlastně tolik snažíme? Proč chceme být dokonalí, například když jdeme na rande? Proč tohle děláme? Nikdy jste si tyhle otázky nekladli? Já ano, a mockrát.
V životě se snažíme něčeho docílit, nějakého úspěchu, ale na co nám to bude, když za několik desítek let si to nikdo nebude pamatovat, ale vy jste přesto do toho dali tolik úsilí!
Na otázku "Proč žijeme?" si může každý odpovědět jinak, ale já smysl života prostě nechápu.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 21.05.2005

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
ŽivotMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­