ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.10
Hodnoceno: 10x Prosím, ohodnoť práci

Výhody a nevýhody vzdělávání doma

Domácí vzdělávání je pro každého z nás jiné. Někdo se látku naučí hned, někdo zase vůbec. Každému to vyhovuje jinak. Co je ale lepší? Doma, nebo ve škole?

Z mého pohledu je to lepší doma. Můžu si nastavit vlastní tempo, jak rychle budu jednotlivé úkoly zpracovávat. Nemusím se přizpůsobovat školnímu režimu a taky mohu vstávat, v kolik hodin chci. Nevýhoda je ale taková, že některé učivo si prostě sama nevysvětlím a rodiče také často nepochopí, o co jde. Ostatním ze třídy a lidem z okolí to nejspíše takhle nevyhovuje, jelikož každý den se ve třídní skupině objeví zpráva: "Já to nechápu, už chci do školy!"

Shrnula bych to asi tak, že každý člověk má jiný názor. Jednomu to vyhovuje tak a druhému zase onak. V obou případech ale nalezneme určité výhody i nevýhody. Každý si prostě musí přijít na to své...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: simiska, 25.05.2020

   
­­­­

Slohová práce Výhody a nevýhody vzdělávání doma ve slovenštině?

Slovenskou verzi této slohové práce naleznete na adrese:

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Výhody a nevýhody vzdělávání domaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­