ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.04
Hodnoceno: 27x Prosím, ohodnoť práci

Sportovní fanoušci dříve a dnes

Sportovní fanoušci dodávají každému sportu na dynamičnosti, ale jak se mění doba, mění se i fanoušci.

Dříve byl za sportovního fanouška považován ten, co zašel na zápas nebo závod a v přátelském duchu tam fandil svému favoritovi, popřípadě jej šel alespoň podpořit svou přítomností. Fanoušci fandili svým řevem, řehtačkami nebo tleskali. Nepotřebovali k tomu dýmovnice ani "dělobuchy" jako dnes.

V současné době se ale za sportovního fanouška bere každý, kdo jen přijde na zápas nebo závod. Dnešní fanoušci jsou neukáznění, chovají se jako lvi vypuštění z klece. Někdy se dokonce musí hra kvůli takovým fanouškům přerušit, ale to už je vrchol, nemyslíte? Jestli to tak půjde dál, budou se všechna sportovní klání konat raději bez fanoušků, sportovce to přestane bavit, což by ve výsledku mohlo vést i k zániku některých sportovních odvětví.

Na závěr bych rád oba druhy fandění srovnal.
Opravdu si myslím, že dříve to něco znamenalo být fanouškem. Ne jako dnes, kdy na sportoviště pustí každého blba. Samozřejmě nelze dávat všechny fanoušky do jednoho pytle, určitě se najdou i ti slušní, "starého typu", kteří se jdou na daný sport se zájmem podívat a ne si tam jen vybít zlost.

Hráči nebo závodníci by měli být hrdí na své fandy, a ne se za ně stydět!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Sportovní fanoušci dříve a dnesMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)