ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.11
Hodnoceno: 9x Prosím, ohodnoť práci

Sportem ku zdraví? (2)

Sportem ku zdraví, nebo k trvalé invaliditě? Mnoho lidí si vlastně vůbec neuvědomuje, kolik nebezpečí se za sportem schovává. Existuje tolik extrémních a nebezpečných sportovních činností, že byste je nespočítali na prstech obou rukou.

Do žebříčku nebezpečných sportů patří určitě i motokros. Mám kamaráda, který tento sport miloval. Trávil na motorce veškerý svůj čas. Když nebylo vhodné počasí pro trénování na trati, krátil si čas v garáži neustálým pečováním o svůj poklad. Jenomže jednoho dne se jeho nadšení pro motorky stalo osudným. Při závodech došlo k ošklivému pádu a můj kamarád má ochrnuté dolní končetiny. Jeho život zpočátku ztratil smysl, ale po sléze si našel místo ve sportovním klubu vozíčkářů, které mu velmi pomohlo.

Provozování jakéhokoli sportu závisí na individuálních schopnostech, svalové síle, ale i na psychice jedince, proto by si měl každý vybírat podle svých předpokladů. Myslím, že nejde přece jen o to, že by nás měl sport bavit, ale měl by také odpovídat našim fyzickým schopnostem.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Bea, 17.03.2011

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Sportem ku zdraví? (2)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­