ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.89
Hodnoceno: 57x Prosím, ohodnoť práci

Soutěž Největší ČECH

Největší ČECH. Když se řeknou tato dvě slova, tak se většině z nás vybaví člověk, který toho v českých dějinách hodně změnil nebo dokázal. Každý má toho svého NEJVĚTŠÍHO ČECHA, kterého si váží a obdivuje ho. Tato soutěž je o tom, jak se rozhodne většina národa. Ať už je rozdíl hlasů sebemenší, titul Největší Čech může dostat jenom jeden. Ale největším Čechem jsou v podstatě všichni, kteří něco dokázali. Nemusí to být zrovna velká věc jako třeba bleskosvod, ale jenom maličkost, čímž něco dokážete sobě nebo někomu jinému. Největším Čechem by klidně mohl být Otto Wichterle, který vynalezl první kontaktní čočky, Jan Jánský a jeho objev krevních skupin nebo třeba takový učitel národa Jan Ámos Komenský. Lidem by častěji hořely domy nebýt Prokopa Diviše a jeho bleskosvodu. Mezi tyto významné lidi nepatří jenom vynálezci, ale třeba taky významní sportovci, jako je Roman Šebrle, který Českou republiku výborně reprezentuje na olympijských hrách. I ve svém okolí znám spoustu lidí, kteří by si tento titul zasloužili.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Verča Balšínková, 05.06.2005

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Soutěž Největší ČECHMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­