ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.72
Hodnoceno: 104x Prosím, ohodnoť práci

Sny

Sny? Co to vůbec jsou sny? Jsou to představy a cíle, kterých chceme dosáhnout? Proč člověk snívá? K čemu nám sny jsou? Potřebujeme je k životu? Nebyl by život beze snů lepší?
Spousta otázek a každý z vás, kdo se na chvíli zamyslí, si dokáže odpovědět svým osobitým způsobem, i když ne každý bude s vaším názorem souhlasit. Ale v tuto chvíli se vám pokusím co nejlépe přiblížit svůj názor na toto téma.

Podle mě sny potřebuje každý. Všichni v této třídě, každý na světě má sny. Jak by život vypadal beze snů? Byl by prázdný. Co by nás nutilo jít dál? Pro co bychom jinak žili, kdybychom neměli žádné sny?

Už odmala máme různá přání. Samozřejmě jsou to nejdřív drobné tužby, ale čím jsme starší, máme větší a důležitější sny, kterých když dosáhneme, budeme se mít v životě lépe. Pokud dosáhneme jednoho cíle, nahradíme ho dalším. Tato přání se utvářejí pomocí zkušeností, jež získáváme během celého našeho života. Přání a sny jsou hnací motor našeho života, bez kterého život nemá cenu. Proto si myslím, že beze snů se žít nedá.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
SnyMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)