ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.94
Hodnoceno: 72x Prosím, ohodnoť práci

Přátelství (8)

Přátelství má podle mého názoru mnoho podob. Můžeme rozlišit přátelství čistě profesionální, falešné nebo třeba celoživotní. Ale jen to pravé přátelství stojí za řeč, jelikož pouze pravý přítel nás může podržet v různorodých stresových situacích. Já pravého přítele vnímám jako osobu, jíž se můžu se vším svěřit s jistým vědomím toho, že to zůstane mezi námi a že se mi pokusí pomoci. Opravdového přítele si musím vážit a věřit mu. Vnímám ho rovněž jako osobu, která mi hodí lano do hluboké propasti, na jejímž dně ležím, a bez ohledu na její hloubku mě z ní vytáhne. Právě takový přítel s velkým "P" se objeví jednou za život a jeho ztráta je poté o to bolestivější. Co se týče mě, nemohu s jistotou konstatovat, zdali se po mém boku takový kamarád nachází, ale s čistým svědomím můžu říct, že až se jednou ocitnu na dně hluboké propasti a někdo mi to lano hodí a já mu budu věřit a vážit si ho, tak takového přítele opravdu najdu.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Artemis, 16.03.2008

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Přátelství (8)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­