ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.71
Hodnoceno: 7x Prosím, ohodnoť práci

Přátelství (14)

Pro mne znamená přátelství mít někoho, na koho se mohu spolehnout. Někoho, o koho se můžu opřít a on se mě zastane.
Přátelství je cit, který spousta lidí vlastně ani nepoznala. Je to něco, co se skrývá pouze v našich srdcích. Nedá se koupit a nikdo vás k němu nemůže přinutit.

Můžeme o něm říct, že je to vztah či pouto k člověku, u něhož jste přesvědčeni, že vám pomůže a že vás má rád.

Existují lidé, kteří přátelství ničí a také jiní, kteří o něj nestojí. Tihle všichni byli v přátelství buď zrazeni nebo jej nikdy nepoznali.

Přítel je pro mne bytost, kterou bych nikdy nevyměnila. Skrývá v sobě kouzelníka, jenž vám vykouzlí úsměv na tváři, i když jste přesvědčeni, že to nikdo nedokáže. Takový člověk je schopen pro druhého i leccos obětovat. Dokáže poskytnout psychickou oporu a stojí při vás, přestože máte pocit, že se celý svět obrátil proti vám.

Mít kamarády znamená hodně, ale mít přítele je k nezaplacení!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Tereza Smítková, 07.10.2016

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Přátelství (14)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­