ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.51
Hodnoceno: 41x Prosím, ohodnoť práci

Ochrana zdraví

Tvrzení, že zdraví je ten nejcennější poklad, jaký člověk má, zní téměř jako fráze. Ale je to pravda. Člověk si to však často uvědomí až tehdy, když o svoje zdraví přichází on sám, nebo někdo z jeho blízkých.
Zamýšlím se proto nad tím, co udělat pro své zdraví? Je třeba najít si čas na relaxaci a tělesnou aktivitu, na udržování fyzické kondice.
Já osobně jsem velkým příznivcem pohybu v přírodě. Jednak je člověk opravdu na čerstvém vzduchu a jednak prospěje i své duši, když může pozorovat krásné věci kolem sebe a tak čerpat energii.
Říkám si: Co je pro zdraví nebezpečné? Rozhodně pití alkoholu, kouření a užívání drog. Toho bych se chtěl v budoucnosti vyvarovat. Pro společnost je nejdůležitější prevence. Léčení nemocí je vždy mnohem dražší, naopak prevence je pro společnost levnější.
A na co jsem ještě v této úvaze zapomněl? Na zdravou výživu. To je nejlepší způsob předcházení zdravotním problémům.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Ráďa, 19.06.2006

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Ochrana zdravíMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­