ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.45
Hodnoceno: 44x Prosím, ohodnoť práci

Ochrana zdraví

Tvrzení, že zdraví je ten nejcennější poklad, jaký člověk má, zní téměř jako fráze. Ale je to pravda. Člověk si to však často uvědomí až tehdy, když o svoje zdraví přichází on sám, nebo někdo z jeho blízkých.
Zamýšlím se proto nad tím, co udělat pro své zdraví? Je třeba najít si čas na relaxaci a tělesnou aktivitu, na udržování fyzické kondice.
Já osobně jsem velkým příznivcem pohybu v přírodě. Jednak je člověk opravdu na čerstvém vzduchu a jednak prospěje i své duši, když může pozorovat krásné věci kolem sebe a tak čerpat energii.
Říkám si: Co je pro zdraví nebezpečné? Rozhodně pití alkoholu, kouření a užívání drog. Toho bych se chtěl v budoucnosti vyvarovat. Pro společnost je nejdůležitější prevence. Léčení nemocí je vždy mnohem dražší, naopak prevence je pro společnost levnější.
A na co jsem ještě v této úvaze zapomněl? Na zdravou výživu. To je nejlepší způsob předcházení zdravotním problémům.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Ochrana zdravíMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)