ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.46
Hodnoceno: 26x Prosím, ohodnoť práci

Obezita

Jedním z největších problémů současnosti je obezita. Netrápí zdaleka jen dospělé. Obezitou trpí jak děti, tak ženy i muži. Nadváha škodí prakticky celému tělu, od kloubů až po srdce. I tak je ale spoustě lidem lhostejné jejich zdraví.

Příčina nadváhy je jednoduchá. Nadměrná konzumace tučných jídel, sladkých nápojů či sladkostí. Pokud jsou tlustí rodiče, velmi často bývají tlusté i jejich děti. Rodiče totiž často neumí uvařit dietní jídla a už vůbec ne nějaké zeleninové sáty. Dalším důvodem nadváhy je nedostatek pohybu. Děti často sedí zavřené u počítače a brečí, když musí na hodinu tělocviku. Vždyť i obyčejná procházka v lese by dovedla většinu lidí udržet ve formě a zdravé kondici.

Pokud se lidé nenaučí zdravému životnímu stylu, budou brzy čelit dlouhodobým zdravotním problémům, kterým vystavují i své děti. Stačí ubrat nezdravého jídla a trošku přidat pohybu. A vlastně už jen tyto dvě malé věci vám mohou prodloužit a zkvalitnit váš život. Většina lidí je ale velmi líná na to, aby se sebou něco udělala. Přitom krátká procházka v lese nezabere ani jednu hodinu a může být příjemným odreagováním po práci nebo po náročném dni. Důležité je začít a ještě důležitější u toho vydržet.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: DreAmeR, 30.09.2015

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
ObezitaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­