ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.92
Hodnoceno: 78x Prosím, ohodnoť práci

Neopětovaná láska

Láska je to nejkrásnější, co člověka může v životě potkat. Každé ráno se budí s myšlenkou na svou drahou polovičku, kdykoliv si na ni vzpomene, projde jím krásný, nepopsatelný pocit. Pocit blaha. Šimrání u srdička, roztřesené ruce. Jak přesně láska chutná, se nedá nikdy popsat. Každý ji cítí jinak. Zamilovaný člověk vidí všechno růžově. Hazí úsměvy na všechny strany, dokonce i na lidi, které nenávidí. Láska je prostě něco nádherného. Mnohem horší je láska neopětovaná. V tu chvíli tyto krásné pocity prožívá jen jeden. Nemůže se své lásce vrhnout do náručí, políbit ho a vedět, že patří k sobě. Neopětovaná láska jsou nejhorší muka a ta pasivní polovička se může omlouvat, jak chce, a daleko víc člověku ubližuje, když se k němu chová pěkně, je na něj milý a podobně. Vytváří tak chudákovi zamilovanému zbytečné nadějě. Mnohdy se také stává, že spolu ti dva pouze spí. Další velká naděje, něžné polibky, pohlazení, usínání si v náručí, ale když je po všem, žádná láska v tom není. Tohle jsem si jednou sama prožila, resp. prožívám a neustále se ujištuji v pravdivosti hesla:
MUŽ DÁVÁ LÁSKU, ABY ZÍSKAL SEX.
ŽENA DÁVÁ SEX, ABY ZÍSKALA LÁSKU.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Roada, 30.05.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Neopětovaná láskaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­