ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.75
Hodnoceno: 12x Prosím, ohodnoť práci

Největší Čech (soutěž) (2)

Kdo je největší Čech? Je to ten, kdo pro svou vlast nejvíce udělal, ten kdo ji nejvíce proslavil a nebo je to někdo úplně jiný, například někdo z našeho okolí? Může to být historická osobnost nebo známý součaník. Největší Čech by měl být ten, o kterém se učíme, ať už je to panovník, spisovatel, skladatel a nebo i sportovec. Mohl bych vyjmenovat spoustu profesí slavných Čechů, ve kterých se proslavili.
Já bych absolutní jedničku projektu Největší Čech asi určit nedokázal, bylo by jich více. Ale vyhrát může jen jeden. Jeden hlas může rozhodnout o tom, kdo bude první a kdo skončí jako druhý. Ať už je to hlas pomocí internetového formuláře, telefonátu a nebo krátké textové zprávy ve formátu SMS. Každý má svého favorita. Ty osobnosti, co neskončili v první desítce, to už mají za sebou, ale když se to vezme i z té jiné stránky, tak to už "má za sebou" i devět z TOP 10. Ale kdo se opravdu stane největším Čechem? O kom se budeme učit, jaký titul získal v roce 2005? To se dozvíme již dnes. Ale v našich srdcích je to ten, kdo si tento titul podle nás nejvíce zaslouží, pro koho jsme hlasovali, který nás tak zajímal, že jsme o něm možná i četli a zaujal nás svými schopnostmi a činy.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: deda, 10.06.2005

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Největší Čech (soutěž) (2)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­