ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.64
Hodnoceno: 25x Prosím, ohodnoť práci

Nedobrovolné prázdniny

Stalo se to!
Po celém světě se začal šířit neznámý vir, který působí jako obyčejná chřipka. Odkud se vzal? Jak moc je nebezpečný? Máme na něj protilátku? Jak zasáhl do našeho života?

Udeřil do našich životů jako střela. Kvůli jeho nebezpečnosti jako by se svět zastavil. Uzavřely se školy, školky, úřady, obchody a restaurace, zmizel kulturní život.

Všichni jsme doma v nucené karanténě. Vláda nám nařídila plno opatření, která mají nemoc zastavit, třeba povinnost nosit roušky. Na jak dlouho?

Tato situace je těžká pro všechny. Nás, studentů, se týká především uzavření škol.
Od půlky března jsme doma, učíme se s pomocí počítače - internetu a jiných sociálních sítí. Úkolů a domácích zadání je mnoho, hodně věcí si musíme hledat na internetu, s některou vyučovací látkou pomůžou rodiče, kteří často chodí do práce, poradí i učitelé. Pro ně je to také hodně náročné.
Jistě dá velkou práci připravit učivo, úkoly, výpisky pro jednotlivé třídy, vše jim poslat, naskenovat, zadat domácí práci, poté ji opravit na počítači, vrátit žákovi zpět a ještě poradit, co má špatně a pak ohodnotit.

Věřím ale, že to zvládneme!
A víte co? Už se těším do školy, na spolužáky, učitele, kamarády. Být doma je totiž super, ale schází mi osobní kontakt. Těším se na vás!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Pavlína Soukupová, 13.04.2020

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Nedobrovolné prázdninyMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­