ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.24
Hodnoceno: 90x Prosím, ohodnoť práci

Naše škola

Jsem studentkou 4. ročníku naší školy a můžu říct, že za tu dobu, co zde studuji, ji už poměrně dobře znám. Každá škola má své klady i zápory, a tak ani ta naše není výjimkou.
Myslím, že většina lidí by nejraději studovala na dokonalé škole, kde by měli nejnovější počítačové zařízení, učitele, kteří by se věnovali jen a jen jim, učily se zde předměty, které by bavily každého, nebyly by žádné domácí úkoly, známky ani zkoušení, ale existuje nějaká taková? Já myslím, že taková dokonalost neexistuje, ale že by se každý člověk měl snažit, abychom takového ideálu někdy, možná v daleké budoucnosti, dosáhli.
Občas mi sice připadá, že by někteří učitelé nemuseli být až tak přísní, vybíjet si na nás svoji špatnou náladu, či nám zadávat hromadu učení na příští hodiny, ale když se nad tím člověk zamyslí, dělali by to, kdyby to bylo naprosto zbytečné? Nejspíš asi ne! Ale někdy by přece jenom neškodilo, kdyby se k nám někteří z nich chovali o trošku přátelštěji a vstřícněji a vzpomněli si přitom na jednoho známého člověka, který preferoval tzv. školu hrou.
Všichni máme svoje oblíbené předměty a naopak zase ty co v lásce zrovna nemáme. Při těch neoblíbených se každému z nás občas stane, že je přepadne obrovská nuda. U každého mého spolužáka se nuda projevuje jinak, někdo má naplno puštěnou hudbu v přehrávači a myslí si, že ji nikdo neslyší a že ta sluchátka v uších se staly neviditelnými, další si zkracuje hodinu tím, že se snaží do pusy nacpat co nejvíce jídla (i když to může být způsobeno spíše velkým hladem) a někdy se ze třídy ozve například hláška: Zásah, potopená! I tohle holt patří do výuky.
Teď, když má celá moje třída před maturitou, někdo se na ni připravuje více, někdo zase méně, bychom si měli pomáhat a snažit se, abychom tu naši zkoušku dospělosti úspěšně zvládli! V minulosti byla maturita hlavním bodem celkového úspěchu, poněvadž ji neměl každý, ale nároky se zvyšují, takže v současné době je maturita pouhým dokladem o úspěšném ukončení střední školy. Ale nevadí, každý svého štěstí strůjce a jak si to udělá, takový to má!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: normal...holka, 19.03.2007

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Naše školaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­