ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.87
Hodnoceno: 60x Prosím, ohodnoť práci

Náboženský fanatismus

Zamysleme se nad tím, co čím dál častěji slyšíme o lidech, kteří věří jen v toho svého Boha a jsou odhodlaní za něho i zemřít. Ale ptám se, co jim to přináší? Možná jen víru v posmrtný život, který je údajně čeká. Proč ale za utrpení nevinných lidí? A jak se to týká nás, kteří jsme od nich tak daleko, ale i tak blízko? Můžou kdykoliv zaútočit i na nás? Já si myslím, že bychom to neměli podcenit. Vždyť i lidé v Londýně si mysleli, že se jich to netýká. A ze dne na den se změnily osudy těch, kteří přišli při útoku o členy rodiny. Ale jak bude vypadat svět, pokud se takové věci budou dít dál? Na tuto otázku si už musí každý odpovědět sám. Důležité je však to, že náboženský fanatismus se nesmí šířit dál!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 17.05.2006

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Náboženský fanatismusMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­