ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.23
Hodnoceno: 40x Prosím, ohodnoť práci

Na pouti

Všichni jste už určitě byli na pouti. Pro nás to znamená spoustu atrakcí a zábavy. Dříve ale pouť nebyla to co dnes. Jako pouť se označovala výprava věřících do nějakého poutního místa. Dnes je to už čistě komerční záležitost. Vždy je přeplněna různými stánkami, kde si můžete zakoupit jídlo, oblečení a různé suvenýry. Často to tam vypadá jak v nákupním centru. Je tam samozřejmě také množství atrakcí, na kterých se můžete procvičit ve střelbě (střelnice), udělat si příjemnou procházku po domě hrůzy, nebo si převrátit žaludek na centrifuze. Je tam spousta lidí a tím pádem taky spousta zlodějů a kapsářů (ale to není důležité). Stále je to oblíbený způsob zábavy, a to možná i proto, že se nekoná každý den, ale je tam stále více stánkařů, kteří se nás ve většině snaží okrást o všechny naše úspory a to samé platí i o zvyšování cen za atrakce. Teď už záleží jen na nás, jestli chceme utratit spoustu peněz na pouti, anebo si najít jiný zdroj zábavy.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Chucky, 04.03.2005

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Na poutiMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­