ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.11
Hodnoceno: 35x Prosím, ohodnoť práci

Myšlení a přemýšlení

Myšlení a přemýšlení. Jaký je mezi tím vlastně rozdíl? Můžeme říct, že nad něčím přemýšlíme, ale svědčí to opravdu o tom, co si myslíme? Pravdou je, že čím více lidí bychom se na to zeptali, tím více odlišných názorů bychom také dostali.
Přemýšlení by se také dalo vyjádřit jako hlubší zamyšlení nad věcí, na kterou myslíme.
Pokud tedy nejprve přijde myšlenka, tak ji ve své mysli zpracováváme pouze "povrchově". Ovšem pokud tuto myšlenku rozebíráme ve své hluboké mysli dopodrobna ze všech možných stran, dá se mluvit o přemýšlení.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Artemis, 27.12.2007

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Myšlení a přemýšleníMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­