ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.85
Hodnoceno: 41x Prosím, ohodnoť práci

Musíme být hodně smělí, abychom mohli být sami sebou

Myslím, že být sám sebou není jednoduché, ale ten, kdo se snaží a je odhodlaný, tak ten to zvládne.
Okolí jako jsou přátelé, rodina, trenéři nebo jiní lidé z Vašeho okolí se neradi přátelí se smělými lidmi. Když nedokážete říct svůj názor nebo nedokážete říct NE, tak Vás většinou budou všichni využívat. Například přišla jsem poprvé na trénink, trenérka mi řekla, ať vyvezu hnůj, přivezu piliny a přinesu seno. Všechno jsem to udělala a nakonec si konečně po čtyřech hodinách zajezdila. Přišla jsem po páté do klubu a neustále se to opakovalo a ještě mi práce přibyla. Všimla jsem si však, že ostatní holky si jenom jezdí a nic nedělají, jen lítají okolo svých oblíbených koní. Řekla jsem trenérce, že nechci všechno odmakat sama, že je na mě toho trochu moc. Od té doby jen kydám hnůj nebo vozím piliny, ale nikdy nic v jeden den.
Ostatní holky mě sice nemají moc v lásce, ale já jsem spokojená. Nejen proto, že na mě toho už není tolik, ale hlavně proto, že jsem dokázala být sama sebou a nenechala se od někoho neustále "buzerovat".
A co z toho vyplývá? Nikdy si od někoho nenechej rozkazovat, aby ti to nepřerostlo přes hlavu. Buď sám sebou!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Galina, 09.05.2006

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Musíme být hodně smělí, abychom mohli být sami sebouMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­