ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.97
Hodnoceno: 36x Prosím, ohodnoť práci

Muselo to takhle dopadnout?

Jak začít? Je těžké mluvit o něčem, co se celý svět nesnaží řešit. Většina ani neví, s čím se někteří lidé potýkají. Každý si tvoří závislost na něčem jiném. Ať už se jedná o kousání nehtů, hraní na automatech, alkohol či jiné návykové látky, je těžké se vrátit zase do normálu. Závislost je slovo, jež se skloňuje denně ve všech pádech.

Proč člověk začne brát drogy? Každý má své životní cíle. Jestli jich dosáhne, záleží na přístupu nebo také na okolnostech. Občas se nám však podaří zakopnout a pak se těžko zvedáme. I když si to nechceme připustit, právě my mladí můžeme spadnout mezi drogovou problematiku velmi snadno. Možná by se dalo říct, že někteří berou braní drog jako frajeřinu, v partičkách, kde v tom lítají všichni a jednotlivci si připadají trapně...

Nechápu, proč s nimi někteří začínají. Říkají, že se po nich cítí uvolněně, sebevědomě, ale tomu já vážně nevěřím. Já osobně si myslím, že lidé začnou brát drogy jen kvůli svým problémům, které nezvládají řešit. Lidé závislí na drogách si sáhnou až na samé dno, z něhož nemusí být již nikdy návratu. Drogy dokážou z chytrého člověka udělat trosku, ničí lidem životy a nejen těm, kteří s nimi začali, ale i jejich rodinám a přátelům. A proto se ptám, muselo to takhle dopadnout?

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Seigy, 08.12.2010

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Muselo to takhle dopadnout?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­