ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.77
Hodnoceno: 917x Prosím, ohodnoť práci

Láska není jenom slovo!

Pod pojmem láska si člověk okamžitě vybaví zamilovaný pár a příjemné pocity. Je však mnoho podob lásky: mateřská, milenecká, láska ke zvířatům, přírodě atd. Ale všechny spojuje jedno - mít rád. Milující člověk je schopen pro toho druhého udělat cokoli. Bohužel, někdy není láska opětována. To pak přichází období trápení a nejistoty. Nešťastně zamilovaný se mnohdy chová jako nemocný. Nejí, nespí, nemůže se na nic soustředit. Naštěstí je to v přírodě tak dobře zařízeno, že trápení po čase přebolí. Ne každý má to štěstí zažít v životě velkou lásku. Je to velice křehký vztah, ve kterém oba musí chtít toho druhého. Když už nás ale to štěstí potká, je to ten nejkrásnější pocit, jaký může být. Lidé, prožívající lásku, chtějí být pořád spolu, a proto uzavírají manželství. Po svatbě se vztah neustále vyvíjí, přicházejí každodenní starosti a někoho to zaskočí. Tady už nezáleží jen na vzájemné přitažlivosti, ale také na tom, jak chceme druhému pomáhat a tolerovat jeho názory. Ale kdo opravdu miluje, zvládne s tím druhým všechno.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ceskyjazyk.zde.cz, 23.08.2003

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Láska není jenom slovo!Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­