ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.94
Hodnoceno: 16x Prosím, ohodnoť práci

Láska, nebo peníze?

Co je to láska? Láska je pro někoho jenom slovo, které nic neznamená, pro jiného jsou to křehké city, jež se dají lehce pošlapat. Je to něco, co se nedá za peníze koupit, lásku nemůžeme reklamovat nebo jen tak zahodit. Lidé ji hledají bez ohledu na to, kolik má určitý člověk peněz. Někteří to mají naopak, hledají peníze, předstírají lásku a později určitou osobu opustí kvůli bohatší.

Ten, kdo pozná lásku, se má o koho opřít, když je mu nejhůř a má se i komu svěřit, když ho bolí u srdce. Penězům bych se svěřit nemohla. Jediné, co bych mohla, je to, že si koupím neupřímné lidi a budu poslouchat jen to, co chci slyšet.
S láskou by člověk neměl hazardovat ani na ni vsázet jak v loterii. S ní je svět krásnější a mnohem bohatší než s penězi.

Vítězí láska, nebo peníze? Už je to dávno, co jsem se dívala v televizi na jeden pořad, ve kterém mě zaujala jedna otázka: "Kdyby vám někdo nabídl milión korun za to, že se rozejdete se svou partnerkou, vzal byste to?" Většina mužů i žen odpověděla ano. Docela jsem se divila, protože nikdo neuvažoval dopředu. Nenapadalo je to, že když si vezmou peníze, přijdou o lásku. Neví snad, co to znamená? Už nikdy by takovou lásku nemuseli zažít.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Šárka Vilčáková, 22.04.2013

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Láska, nebo peníze?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­