ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: ---
Hodnoceno: 0x Prosím, ohodnoť práci

Kratičká úvaha o důvěře (2)

Každý v dnešní době není úplně sám sebou - jinak se chová ve škole, doma mezi rodinou či přáteli. Snažíme se přizpůsobit okolí a chceme, aby nás měli rádi i za cenu toho, že nejsme sami sebou. Což není úplně to správné, měli bychom být sami sebou, jenom takhle nejlépe poznáme, zda nás ti lidé mají skutečně rádi a jestli jim na nás opravdu záleží.

V dnešní době je obtížné věřit lidem, protože lidé umí být pěkně zlí a tvářit se, jak jim na vás záleží a pak při první hádce jsou schopní vše, co jste jim řekli, použít proti vám. Což zabolí a potom se bojíte věřit dál lidem i přes to, že vám třeba neublížili.

Důvěra se těžko získává a lehko se dá ztratit, a pak se ještě obtížněji získává zpátky, jen je rozdíl v tom, že už nebude taková jako dřív.
Důvěra je jako papír - pokud ho jednou zmuchláme, podruhé už nebude stejný jako předtím.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Natálie, 28.04.2022

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Kratičká úvaha o důvěře (2)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­