ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.00
Hodnoceno: 1x Prosím, ohodnoť práci

Kratičká úvaha o důvěře (2)

Každý v dnešní době není úplně sám sebou - jinak se chová ve škole, doma mezi rodinou či přáteli. Snažíme se přizpůsobit okolí a chceme, aby nás měli rádi i za cenu toho, že nejsme sami sebou. Což není úplně to správné, měli bychom být sami sebou, jenom takhle nejlépe poznáme, zda nás ti lidé mají skutečně rádi a jestli jim na nás opravdu záleží.

V dnešní době je obtížné věřit lidem, protože lidé umí být pěkně zlí a tvářit se, jak jim na vás záleží a pak při první hádce jsou schopní vše, co jste jim řekli, použít proti vám. Což zabolí a potom se bojíte věřit dál lidem i přes to, že vám třeba neublížili.

Důvěra se těžko získává a lehko se dá ztratit, a pak se ještě obtížněji získává zpátky, jen je rozdíl v tom, že už nebude taková jako dřív.
Důvěra je jako papír - pokud ho jednou zmuchláme, podruhé už nebude stejný jako předtím.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Kratičká úvaha o důvěře (2)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)