ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.50
Hodnoceno: 30x Prosím, ohodnoť práci

Internet (2)

Internet má v dnešní době k dispozici téměř každý z nás. A každý ho také používá. Je takovým nejlepším příkladem globalizace, protože i ten nejstarší člověk v té nejzapadlejší vesnici na celém světě může být připojený k internetu. On sám nemusí disponovat počítačem, ale kolem něj se určitě najde někdo, kdo ho má a nebojí se o něj podělit s ostatními.
Je ale internet opravdu tak dobrý, jak se říká?

Za největší klad internetu považuji fakt, že díky němu můžete být v kontaktu s kýmkoliv na světě. Můžete zdarma napsat všem svým přátelům i poznávat nové lidi. To ale zdaleka není všechno. Na této celosvětové síti během okamžiku naleznete různé recepty, rady, návody nebo hry... Pomoci se vám tak může dostat od kohokoliv, kdo má nebo v minulosti měl stejný problém jako vy.
Internet má ale zároveň i spoustu nevýhod. Jelikož je veřejně přístupný, může se stát, že to, co je určeno jen vám a vašim přátelům, mohou vidět i ostatní. Žádné informace zde nejsou úplně v bezpečí.

Ať už internet považujete za dobrý, nebo špatný, nezáleží na tom. Internet tu jednoduše je a dennodenně ho používá skoro celý svět.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Internet (2)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)