ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.40
Hodnoceno: 15x Prosím, ohodnoť práci

Ideální kamarádka

Ideální kamarádka musí vždy udržet všechna naše tajemství v tajnosti. Měla by nám naslouchat a být tu pro nás, když všichni ostatní odejdou. A to nejdůležitější? Nikdy nám nelže!

Zda takovou kamarádku mám? To nevím, ale doufám, že v to mohu věřit.
Jak vlastně poznám, zdali mi nelže? Co když mě pomlouvá za zády a vysmívá se mým tajemstvím? Přála bych si znát odpovědi na tyto otázky...

A co já? Jsem alespoň z části taková, jaká chci, aby byla moje vysněná kamarádka? Možná je právě tohle ta správná otázka, kterou bychom si všichni měli položit a odpovědět si na ni.

V životě budeme mít spoustu kamarádů a kamarádek, ale jen pár z nich s námi zůstane až do konce života. A hlavně se ne všichni z nich budou chovat tak, jak bychom si přáli.
Každý z nás je pro někoho špatným, ale pro jiného zase dobrým (ideálním) přítelem. Nezbývá nám nic jiného, než abychom byli rádi za každého, kdo v našem životě účinkoval, ať už v tom lepším nebo horším smyslu...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Sári Jandová, 25.04.2016

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Ideální kamarádkaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­