ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.81
Hodnoceno: 114x Prosím, ohodnoť práci

Fenomén Superstar

Když se zamyslím nad touto soutěží, musím si říct, že je to opravdu oblíbený pořad, pro některé však pouze zahnání nudy na nědělní večer.
Já si ovšem neodpustím srovnání letošního ročníku soutěže s tím minulým. Myslím si, že spousta lidí odsuzuje letošní Superstar z důvodu, že už není tak originální a zábavná jako předchozí rok. I já patřím do této kategorie. Hlasově se mi líbí obě dvě finálové desítky (letos ovšem dvanáctka). CD Anety Langerové, Tomáše Savky i dalších mám už doma ve své sbírce a velmi se těším na vydání tento rok.
Z této dvanáctky soutěžících nemám ráda Michaela Foreta! Opravdu ho nemůžu vystát a pokaždé, když zpívá, raději přepnu na druhý kanál. Můj názor na něj není zrovna kladný. Připadá mi, že si hraje na loňského soutěžícího Sámera Issu a chce dosáhnout slávy stejným způsobem. Kdyby neměl tolik patnáctiletých fanynek, kterým nejde ani tak o zpěv, ale o to, jakou má vizáž, tak už by byl dávno vyřazen.
Moji favoriti jsou Gabriela Al Dhábba a Vlastimil Horváth. Myslím si, že tito dva se dostanou do konečné trojice. Podle mě jsou jak po "stylingové", tak po hlasové stránce perfektní.
O porotě bych se chtěla zmínit jen pár slovy. Složení poroty letošní Superstar mi není jak se říká "po chuti". Zdá se mi, že jsou na soutěžící příliš tvrdí a některé "jedovaté poznámky" k některým soutěžícím by si opravdu mohli odpustit. V porotě mi chybí jeden opravdu oblíbený moderátor a zpěvák skupiny Žlutý pes, Ondřej Hejma. Nejraději bych ho vyměnila za Eduarda Klezlu.
I když nejsem do této soutěže úplný "fanatik", tak svůj názor mám a ten nezměním, ovšem pokud příští rok nebude další ročník, který překvapí a nadchne.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 13.10.2005

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Fenomén SuperstarMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­