ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.03
Hodnoceno: 86x Prosím, ohodnoť práci

Co vlastně znamená milovat...

Co vlastně znamená to naše známe slovní spojení "MILUJI TĚ"? Leckdo si myslí, že jsou to jen slova jako všechny ostatní. Ale měl by se zamyslet nad skutečným významem těchtou dvou slov. Může člověk toho druhého opravdu milovat, když se s ním ani vůbec nezná? Myslím, že "miluji tě" bychom měli říkat jen lidem, kterým absolutně věříme a na kterých nám záleží a byli bychom ochotni pro ně udělat cokoli, překonat s nimi jakoukoli překážku, jakoukoli nepříznivou situaci. Mnohdy se sami sebe ptáme, jestli toho druhého milujeme, ale myslím, že každý pozná v pravou chvíli, jestli ten člověk za jeho "miluji tě" opravdu stojí.
Bohužel v těchto dvou slovech není jen spousta lásky, kterou může jeden druhému dát, ale i zklamání, zklamání a utrpení. Málokdy člověk miluje opravdově a upřímně, jen si namlouvá skutečnost, aby tomu druhému neublížil. K čemu ale vede taková falešná láska. Jen k tomu, že se trápíš ty i ten druhý. Lžete si navzájem do očí místo toho, abyste si řekli pravdu.
Láska je nádherná věc a není nic hezčího než slyšet od "někoho" to pravé MILUJI TĚ, i když to občas může pěkně bolet.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Kakuška, 17.05.2006

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Co vlastně znamená milovat...Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­