ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.11
Hodnoceno: 172x Prosím, ohodnoť práci

Co mi dala/vzala ZŠ

OSNOVA:

  1. Co mi škola dala
  2. Co mi škola vzala
  3. 50:50
  4. Na co budu vzpomínat
  5. Poslední zvonění

Škola mi v každém případě dala základní vzdělání, které zajisté využiji v budoucím životě, schopnost rozhodovat se, unést nápor a řešit různé situace. Chodil jsem, a poslední 2 měsíce sem ještě chodit budu, rád, protože zde mám kamarády. Od první třídy zde zažívám mnoho zážitků, ať už nějakých s následkem pokárání, nebo jen "přestávkové vtípky".

Pokud bych hledal něco, co mi vzala, zajisté to bude v první řadě čas, jenž jsem věnoval učení. Celých 9 let jsem skoro každé dopoledne "promarnil" školou, ale vlastně zase jsem si z toho vzal mnoho zkušeností a vědomostí, které uplatním v budoucnu. Řekl bych, že vše má své zápory i klady.

Naši rodiče často říkají: "Jó, co já bych za to dal, kdybych mohl být zase ve škole." A když si to tak vezmu, nedávno, když jsem vedl svoji sestřenici do školy, řekl jsem jí to samé: "Co já bych za to dal, kdybych mohl být ve školce!" Takže je to tak napůl.

Na ZŠ budu vzpomínat v dobrém, i když mně to budou kazit někteří učitelé, se kterými jsme si zrovna nepadli hned ze začátku do oka. A taky si určitě vzpomenu na mého známého "přítele"-zvonek, který vždy oznámil konec hodiny, a já radostně běžel s kamarády pro svačinu.

Tak, a teď se to blíží, poslední zvonění a konec mého působení na ZŠ. Tik tak, tik tak... Crrrrr!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 18.05.2008

­­­­

Slohová práce Co mi dala/vzala ZŠ ve slovenštině?

Slovenskou verzi této slohové práce naleznete na adrese:

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Co mi dala/vzala ZŠMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­