ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.68
Hodnoceno: 346x Prosím, ohodnoť práci

Co je to láska?

Tak nevím a myslím, že nejsem jediná. Co je to láska? Jak dokáže být veliká? Bolí??? Mnoho otázek k jednomu slovu. Existuje na všechny odpověď? Snad ano, ale asi ji nebude znát člověk, který lásku neprožil a nebo neprožívá. A proč se o zamilovaném člověku říká, že je slepý a nevidí to, co je, ale to, co chce? Asi to bude tím, že právě prožívá něco tak krásného o čem ví, že příště může být, ale už ne tak krásné a proto se soustředí jenom na to. A jak by vypadal svět bez lásky? Sice je krásné milovat, ale krásnější je být milován, však co je ze všeho nejkrásnější, je milovat a být milován!!! Proto bychom si té krásné schopnosti milovat měli vážit a dokud můžeme, měli bychom ji rozdávat plnýmy hrstmy.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Ludmilka dydýnek, 20.01.2005

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Co je to láska?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­