ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 4.17
Hodnoceno: 689x Prosím, ohodnoť práci

Čínský horoskop a já

Narodil jsem se podle astrologického horoskopu ve znamení raka a vždy mě velice překvapilo, jak neuvěřitelně přesně se shoduje charakteristika raka s mými vlastnostmi. Proto mě velice zajímalo, jak toto srovnání dopadne při přečtení čínského horoskopu. Tam jsem podle roku narození PES. Uvádí se zde, že je věrný. To se ukáže časem. Pomáhá lidem, což mi potvrdila maminka, je upřímný, otevřený a tvrdohlavý. Matka dodává, že někdy až příliš. Podle psa jsem spravedlivý, důvěryhodný, důkladný a měl bych mít rád děti. I s tím okolí v podstatě souhlasí. Ale přece tam pár vlastností na mne nesedí. Například nespolečenský a rozhazovačný si nepřipadám. Ale jinak téměř ve všech bodech byla shoda. Zdá se mi to neuvěřitelné, jak datum narození a postavení hvězd může ovlivňovat lidskou osobnost. Ale asi na tom něco bude.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ceskyjazyk.zde.cz, 26.08.2003

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Čínský horoskop a jáMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­