ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.10
Hodnoceno: 181x Prosím, ohodnoť práci

Čím je mi můj bratr?

Čím je mi můj bratr? Proč mám bratra? Bratr je mi snad vším. Ochráncem, poradcem, učitelem a hlavně oporou. Bez něj si život nedokážu představit. Byl by tak nějak černý, prázdný a smutný. Z koho bych si dělala legraci? O koho bych se mohla opřít? Kdo by mi dokázal poradit s věcmi, o kterých by rodiče neměli vědět? O koho? A proč vlastně mám bratra? S tím asi nic neudělám a proto si ho musím vážit stejně, jako on si váží mě... Vím, že i když se někdy pohádáme, mám ho pořád stejně ráda. To není jako s kamarádkou, nebo kamarádem, kteří se urazí a nějakou dobu spolu nemluví. Je to jiné. Ale proč? Vždyť je hádka jako hádka. Některá je menší, některá víc bolí. Ale s mým bratrem, stejně jako s každým sourozencem, to jsou hádky o nějakou maličkost, která brzy přejde. A když náhodou se jedná o něco horšího než o maličkost, přejde to tak za 24 hodin. Nedokážu si představit rána, kdybych ho nepotkávala v koupelně. Večery, kdyby se mnou neseděl u jednoho stolu a nebouchal mi do loktu, ať se tolik neroztahuji.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: k.lar.k.a, 16.01.2007

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Čím je mi můj bratr?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­