ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.78
Hodnoceno: 160x Prosím, ohodnoť práci

Čím bych nechtěl být


OSNOVA:

I. Úvod:a) Maringotka
II. Stať:a) Bezdomovec
b) Vzdělání
III. Závěr:a) Práce


Rozdíly ve společnosti jsem začal vnímat už jako šestileté dítě, kdy jsem s rodiči jel autem na výlet a u silnice v poli viděl stát maringotku. Nechápal jsem, co to je a bylo mi vysvětleno, že tam možná žije člověk, který nemá peníze a tak je to jeho byt. Je to prostě bezdomovec.

Dnes už vím, že ne každý, kdo žije v maringotce, je bezdomovcem. Klasický bezdomovec žije na nádraží či v parku. Často přemýšlím o stylu života těchto lidí. Žijí na okraji společnosti a nikdo o ně nemá zájem. Do této situace se dostali mnohdy ne vlastní vinou a nemají před sebou žádnou budoucnost.

Rodiče si o mně myslí, že tak dopadnu, ale já se snažím, abych se bezdomovcem nestal! Mé školní výsledky nejsou zatím dobré a vím, že když se začnu více snažit, tak se zlepší a doma i ve škole budou rádi.

Všude slyším, jak se hledá práce a jak ti, co nemají vzdělání to mají těžké. Vlastně ještě nevím, čím bych chtěl být, ale přesně vím, čím bych být nechtěl. Nechtěl bych být bezdomovcem!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Čím bych nechtěl býtMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)