ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.76
Hodnoceno: 159x Prosím, ohodnoť práci

Čím bych nechtěl být


OSNOVA:

I. Úvod:a) Maringotka
II. Stať:a) Bezdomovec
b) Vzdělání
III. Závěr:a) Práce


Rozdíly ve společnosti jsem začal vnímat už jako šestileté dítě, kdy jsem s rodiči jel autem na výlet a u silnice v poli viděl stát maringotku. Nechápal jsem, co to je a bylo mi vysvětleno, že tam možná žije člověk, který nemá peníze a tak je to jeho byt. Je to prostě bezdomovec.

Dnes už vím, že ne každý, kdo žije v maringotce, je bezdomovcem. Klasický bezdomovec žije na nádraží či v parku. Často přemýšlím o stylu života těchto lidí. Žijí na okraji společnosti a nikdo o ně nemá zájem. Do této situace se dostali mnohdy ne vlastní vinou a nemají před sebou žádnou budoucnost.

Rodiče si o mně myslí, že tak dopadnu, ale já se snažím, abych se bezdomovcem nestal! Mé školní výsledky nejsou zatím dobré a vím, že když se začnu více snažit, tak se zlepší a doma i ve škole budou rádi.

Všude slyším, jak se hledá práce a jak ti, co nemají vzdělání to mají těžké. Vlastně ještě nevím, čím bych chtěl být, ale přesně vím, čím bych být nechtěl. Nechtěl bych být bezdomovcem!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: SATI, 12.06.2005

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Čím bych nechtěl býtMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­