ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.



Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.06
Hodnoceno: 459x Prosím, ohodnoť práci

Čím bych chtěla být a proč?

Už od dětství máme každý nějaký sen, čím bychom chtěli být a proč. Ale postupem času a dospíváním se náš sen mění a my zjistíme, že to není tak snadné, jak jsme si představovali. A náš sen se pomalu vytrácí, ale v životě toho zažijeme hodně a neměli bychom to vzdádat.
Já už jsem od dětství chtěla být malířkou, ale teď už pomalu chápu, že umím i jiné věci než si malovat. Je mi čtrnáct a jsem pevně rozhodnutá, co bych chtěla celý život dělat a čemu se věnovat. Proč bych měla dělat práci, která by mě vůbec nebavila? Každý z nás by si měl jít za svým cílem a taky vědět, co chce, čeho chce v životě dosáhnout. Pro mě je nejdůležitější podpora rodiny, třeba aby vás rodiče poslouchali, alespoň chvíli vnímali, co se vám líbí nebo jakých úspěchů jste dosáhli. Rodiče nikdy nechtěli, abych byla tím, čím sama být nechci. A vím s určitostí, že to mi hodně pomohlo v mém rozhodování. Já bych moc chtěla svého jediného cíle dosáhnout, protože žadný jiný cíl nemám.
Chtěla bych být prefesionální sportovkyní, sport je pro mě vším a já se svého snu nevzdám. Chtěla bych dosáhnout velikých a nečekaných výsledků. Sportu se věnuji už asi od třetí třídy, a to konkrétně atletice. Doufám, že svého cíle dosáhnu a to přeji i vám.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Čím bych chtěla být a proč?







Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)