ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.55
Hodnoceno: 100x Prosím, ohodnoť práci

Chování fanoušků

Při pohledu na fotbalová utkání si často všimneme chování fanoušků. Jsme svědky fandění a vybízení mužstva k lepšímu výkonu, ale i výtržností. Diváci házejí do hřiště dýmovnice a petardy.
Výsledkem chování diváků jsou někdy i tragédie. Při potyčkách mezi diváky často zahyne nebo je zraněno několik lidí. Několikrát došlo dokonce k tomu, že se na tribuně rozpoutala rvačka a tribuna se v obrovském zmatku zřítila. Životem zaplatilo několik desítek diváků. Následkem těchto katastrof je pak vyloučení mužstva z evropských pohárů, obrovské pokuty a mužstvo musí hrát svá utkání mimo stát. To vše pro nedokonalou organizaci pořadatelů. Položme si otázku: Je to zapotřebí?
V Africe a v Jižní Americe jsou fotbalová utkání velkou událostí. Do tribun se nacpe několik desítek tisíc diváků. Při takových utkáních je téměř pokaždé někdo ušlapán davy. Někdy vede porážka mužstva k nepokojům v celé zemi. To už se stalo běžnou záležitostí v pro nás exotických zemích.
Diváci by se měli chovat slušně, neměli by narušovat průběh utkání dýmovnicemi a házením odpadků na hrací plochu. Měli by fandit a povzbuzovat své mužstvo k lepšímu výkonu. Je pěkné, když uvidíme v hledištích "mexické vlny", méně hezké však je, když vidíme opilé fanoušky, kteří dělají výtržnosti.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Chování fanouškůMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)