ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.57
Hodnoceno: 98x Prosím, ohodnoť práci

Chování fanoušků

Při pohledu na fotbalová utkání si často všimneme chování fanoušků. Jsme svědky fandění a vybízení mužstva k lepšímu výkonu, ale i výtržností. Diváci házejí do hřiště dýmovnice a petardy.
Výsledkem chování diváků jsou někdy i tragédie. Při potyčkách mezi diváky často zahyne nebo je zraněno několik lidí. Několikrát došlo dokonce k tomu, že se na tribuně rozpoutala rvačka a tribuna se v obrovském zmatku zřítila. Životem zaplatilo několik desítek diváků. Následkem těchto katastrof je pak vyloučení mužstva z evropských pohárů, obrovské pokuty a mužstvo musí hrát svá utkání mimo stát. To vše pro nedokonalou organizaci pořadatelů. Položme si otázku: Je to zapotřebí?
V Africe a v Jižní Americe jsou fotbalová utkání velkou událostí. Do tribun se nacpe několik desítek tisíc diváků. Při takových utkáních je téměř pokaždé někdo ušlapán davy. Někdy vede porážka mužstva k nepokojům v celé zemi. To už se stalo běžnou záležitostí v pro nás exotických zemích.
Diváci by se měli chovat slušně, neměli by narušovat průběh utkání dýmovnicemi a házením odpadků na hrací plochu. Měli by fandit a povzbuzovat své mužstvo k lepšímu výkonu. Je pěkné, když uvidíme v hledištích "mexické vlny", méně hezké však je, když vidíme opilé fanoušky, kteří dělají výtržnosti.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Katka Svobodová, 12.06.2007

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Chování fanouškůMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­