ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.51
Hodnoceno: 51x Prosím, ohodnoť práci

Stížnost na řidiče autobusu

Ing. Daniel Adamka
ARRIVA TRANSPORT ČESKÁ REPUBLIKA a.s.
Křižíkova 148/34
186 00 PRAHA 8

Beroun, 22. září 2015

VĚC: Stížnost na chování Vašeho zaměstnance, pana Karla Nováka


Vážený pane řediteli,

dovoluji si Vás upozornit na podvodné a arogantní chování Vašeho zaměstnance, pana Karla Nováka, který pracuje na pozici řidiče autobusové linky 380 na trase Praha - Beroun.

Pan Novák již delší období (cca 6 měsíců) nevydává jízdenky, popřípadě vydává již vytištěné, kterým končí platnost jen pár minut po obdržení. Nutno dodat, že peníze ovšem inkasuje a okrádá tak Vaši společnost. Několikrát jsme ho já či jiný cestující požádali o vydání platné jízdenky poté, co tak sám neučinil, nicméně pan řidič se začal chovat velmi arogantně, ba až téměř agresivně a jízdní doklad i nadále odmítal vydat.

Do dne 18. září 2015 Karel Novák působil škodu pouze Vaší společnost, nicméně tohoto dne v 17:15 odpoledne jsem byl na výše zmiňované lince 380 kontrolován revizorem, jenž mě donutil zaplatit pokutu ve výši 2000,- Kč. Pan řidič totiž revizorovi bezostyšně popřel pravdivost mé stížnosti na nevydání dokladu a dokonce tvrdil, že mě viděl nastupovat na minulé zastávce zadními dveřmi autobusu. Vznikla tak škoda už nejen společnosti ARRIVA TRANSPORT ČESKÁ REPUBLIKA a.s., ale i mně a čtyřem dalším cestujícím.

Myslím, že toto chování je naprosto nepřijatelné a žádám nápravu problému a vrácení peněz, které jsem musel zaplatit kvůli naprosté neprofesionalitě Vašeho zaměstnance. Očekávám v brzké době kontaktování ve věci mé stížnosti. Učinit tak můžete telefonicky či pomocí e-mailové adresy _EMAIL_.

S pozdravem


Josef Vomáčka
Klausova 15
266 01 BEROUN 2
Tel.: +420 123 456 789

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ToKro, 06.12.2015

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Stížnost na řidiče autobusuMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­