ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.25
Hodnoceno: 32x Prosím, ohodnoť práci

Stížnost na poštovní úřednici

Tímto dopisem adresovaným hlavnímu vedení České pošty v Praze si Vám dovoluji podat stížnost na paní Irenu N., se kterou jsem se poprvé byla nucena potýkat dne 23. března 2018, a to u příležitosti vybírání hotovosti na přepážce číslo 3 na pobočce v Praze 5 - Radotíně, kdy mi paní N. toho dne odmítla vydat mnou požadovanou částku osm tisíc korun. Tuto skutečnost mi sdělila způsobem nadmíru nevhodným. Poté, co jsem k ní klidně hovořila, se paní N. chovala arogantně a o dalších pár minut později mne začala slovně napadat. Dokonce se k mé osobě vyjadřovala dosti vulgárně.

Další setkání s dotyčnou osobou, o kterém jsem si myslela, že ani nastat nemůže, se odehrálo přímo v terénu, kam byla paní N. dle mnou prověřených informací převedena z přepážky po jejím výstupu se mnou.
Dne 6. dubna 2018 jsem se procházela v již zmíněné části Prahy 5 se svým psem. Při návratu domů jsem u svého domu narazila na poštovní úřednici, která se dobývala ke mně domů bušením do okenice. Mezi mnou a paní Irenou N. došlo opět ke slovní potyčce, kterou jsem nicméně nevyvolala já. Šlo o doručení doporučeného psaní. Po podpisu předávacího formuláře jsem se doma zdrceně zhroutila do pohovky.

Žádám tímto hlavní vedení České pošty o nápravu. Jako kompenzaci požaduji kárné řízení, vedené s paní Irenou N.
Pracovníci na přepážkách České pošty, stejně jako i ti v terénu, by tu měli být pro lidi, a ne lidé pro ně.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Frankie12, 09.04.2018

    Ceska posta
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Stížnost na poštovní úředniciMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­