ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.07
Hodnoceno: 14x Prosím, ohodnoť práci

Interview s Monikou Benešovou

Moniko, dnes jste zajela téměř bezchybný "S" parkur. Gratuluji k vašemu vítezství! Jak moc si ceníte dnešní výhry v závodu Velké ceny?
Děkuji za gratulaci. Výhry si opravdu cením, protože konkurence byla veliká. Doufám, že dobrá kondice Martinimu vydrží i nadále, neboť právě on měl na dnešní výhře největší zásluhu.

Říká se, že o Martiniho se zajímá Dan Voksa z Malevillu. Je pravda, že uvažujete o prodeji?
To v žádném případě. Je sice pravda, že nějaké nabídky opravdu přišly. Dokonce i ze zahraničí, ale přesto Martini zůstane nadále u nás.

Zdál se vám dnešní parkur co do obtížnosti myšleno hodně těžký?
Trochu mi nevycházely kroky v kombinaci a celkově bych řekla, že tam byly i obtížné obraty, ale bylo příjemné zajet si parkur na tak vysoké úrovni. Musím se přiznat, že na výhru jsem před závodem vůbec nepomýšlela...

V uplynulé sezoně jste se většiny závodů účastnila s klisnou Versica. Chystáte se s ní letos na nějaký závod?
Její majitel se rozhodl dát jí odpočinek a nechal ji připustit s Cor De La Baierem. Takže se můžeme těšit na velmi slibné hříbě. Po odstavení hříběte začneme s klisnou opět pracovat, byla by jistě škoda nevyužít jejího skokového potenciálu.

Jaké máte plány na rok 2005 a jaké do vzdálenější budoucnosti? Čeho byste chtěla ve své sportovní kariéře ještě dosáhnout?
Na koni je stále se co učit, protože s každým novým koněm přijde i nový problém. Byla bych ráda, kdyby se mi podařilo kvalifikovat na závody v Münchenu a tím pokračovat v dobrých výkonech jako například dnes. Ale hlavní je, aby všichni koně zůstali v dobrém zdravotním stavu.

Děkuji Vám za rozhovor a přeji hodně úspěchů.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: bena, 20.02.2006

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Interview s Monikou BenešovouMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­