ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.75
Hodnoceno: 28x Prosím, ohodnoť práci

Zeměpisná olympiáda

Dobrý den, vítám Vás, vážení přátelé. Dnes jsem se rozhodl informovat Vás o zajímavé akci, a to o zeměpisné olympiádě, která proběhla dne 17. 2. 2012.

Olympiáda se konala ve dvou učebnách naší školy. Tato akce probíhala poslední, sedmou hodinu pátečního dne. Zúčastnilo se jí přes 40 vynikajících studentů gymnázia všech ročníků. Mezi nimi jsme byli i my, konkrétně já a moje spolužačka a zároveň kamarádka Linda. Z celkového počtu jsme se umístili na 15. a 17. místě. Olympiádu vyhrál již potřetí zeměpisný milovník ze 4. A.

Tato soutěž obsahovala mimo vyhledávání údajů na mapě a poznávání obrázků z celého světa i ne příliš oblíbenou disciplínu mezi studenty - přepočítávání měřítka mapy. Přiznávám, že i já jsem nebyl s touto částí zcela spokojen. Zbytek olympiády ale většině studentů, jak jsem se po soutěži ptal, sedla výborně. Proto také činil mezi prvním a jedenáctým místem rozdíl pouhých 16 bodů.

Už se nemohu dočkat dalšího ročníku zeměpisné olympiády.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Ondra, 18.03.2012

    Ceska posta
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Zeměpisná olympiádaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­