ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

Ceska posta    
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.20
Hodnoceno: 55x Prosím, ohodnoť práci

Zajímavá akce

- reportáž z vybrané akce formou proslovu

Dobrý den, vítám vás, vážení přátelé. Dnes jsem se rozhodl informovat vás o zajímavé akci, a to o veletrhu Indiana Comp, který se konal dne 20.10.2007. Doufám, že se nikdo nebude nudit, a když už ano, nuďte se potichu. Takže vám přeji ještě jednou dobrý den.

Jak už jsem řekl, 20. října 2007 se v našem městečku konala akce, jež nesla název Indiana Comp. Byla to akce pořádaná nově prosperující firmou Indiana Computer. Konala se v našem Domě odborů a kultury. Přišly stovky lidí. Mladí, staří, ženy i děti. Zkrátka se tam nedalo hnout. Nejspíš tomu pomohla i velká reklamní kampaň.
Nacházely se tam nové doplňky do vašich počítačů. Pevné disky, operační paměti, grafické karty i další jiné novinky v rozsáhlém světě výpočetní techniky. Ty mladší nejspíš nejvíce zajímali novinky v herním odvětví. Bylo představeno na desítky her všech žánrů. Nezůstal nikdo, koho by se něco nedotklo. Od strategií, přes RPG, závodní a sportovní, až k adventurám a střílečkám. I pro ty nejmenší se vyskytly nějaké ty vzdělávací hříčky.
Asi k nejlepšímu počinu na tomto veletrhu patřilo i to, že tam bylo připraveno 20 vysoce výkonných počítačů, takže si každý mohl vyzkoušet nějakou hru.
Mě i bez vyzkoušení zaujala hra s názvem Polda 5. Tuto další episodu od vynikajících tvůrců Zima software jsem netrpělivě očekával. Nikdo ale nechtěl prozradit zápletku. Proto každý den neustále čekám, až se vyskytne na českém trhu.

A to je konec mého, snad ne příliš nudného projevu. Jakékoliv dotazy, které se budou týkat této akce, vám rád zodpovím. S ostatními se loučím a někdy snad na shledanou.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: FoxBlind, 27.05.2008

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Zajímavá akceMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­