ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.85
Hodnoceno: 20x Prosím, ohodnoť práci

Volba "Miss Internát 2005"

Dne 7. prosince se konal již 3. ročník velkolepé show Miss Internát 2005. Takto zněl název akce uspořádané Domovem mládeže při VOŠ a SOŠ Březnice. Jednalo se o zábavný večer, ve kterém čtyři krásné dívky, ostře sledované porotou, mezi sebou soupeřily o nejoriginálnější a nejnápaditější vystoupení.

Moderátorskou dvojici tvořili studenti ze 3. ročníku výpočetní techniky Michal Vaněk a Ondra Horák, kteří se své role zhostili opravdu výtečně a s dostatečnou dávkou humoru.

Nesmíme opomenout ani sedmičlennou porotu, jíž tvořili Mgr. Jaromír Vyhnal, Mgr. Josef Vaněček, Jiří Pokorný, Roman Konvalinka, Nikola Kočová, Václav Pasák a v čele poroty seděl zakladatel soutěže Petr Šeda.

Zpočátku se vyskytly menší komplikace, jelikož den před volbou onemocněla jedna ze soutěžících. I v takovéto situaci si pořadatelé věděli rady a následujícího dne se kolem šesté hodiny večerní v sále školy "dívky" sešly v plném počtu. Byly to sestry Lucka a Zuzka Stoklasovy, Zdeňka Dvořáčková a čtvrtou soutěžící velmi působivě napodobila "Pavla Nováková" v podání studenta Pavla Brychty. Publikum i porota byli uchváceni při pohledu na soutěžícího s číslem jedna Pavla a jeho design půvabné "Pavlínky". Dívka s číslem dvě Zuzka naopak vynikla originalitou a tancem po boku Romana Novotného. Trojku měla Lucka, ta předvedla vlastní působivý životopis, v němž byla zaznamenána již její dětská léta. A čtyřka připadla Zdeňce. Ani ona se nedala odradit a na rozdíl od svých soupeřek si vybrala zpěv písničky z pohádky Co takhle svatba, princi? - Když se načančám.

Mezi jednotlivými disciplinami zazněla i píseň Paměť stromů v podání Vaška Kvapila. Dále jsme mohli zhlédnout Romana Novotného jako Mikuláše nebo ukázku z filmu Slunce, seno a pár facek. Rozhodování neměla porota vůbec snadné. Miss Sympatie se stala "Pavla Novotná" ve ztvárnění Pavla Brychty. Jako druhou vicemiss porota zvolila Zdeňku, první vicemiss byla nominována Lucka a konečně titul Miss Internát pro rok 2005 získala Zuzka Stoklasová.

Středeční večer byl pro mnohé nezapomenutelným zážitkem a některé okamžiky se vryjí do srdcí většiny z nás.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: zuzissek, 07.04.2009

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Volba "Miss Internát 2005"Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­