ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.33
Hodnoceno: 3x Prosím, ohodnoť práci

VII. MČR v jízdě v dámském sedle

V pořadí již sedmé Mistrovství ČR v jízdě v dámském sedle se konalo 6. a 7. července 2013 v prostředí Zemského hřebčince v Písku.

Mistrovství každoročně pořádá občanské sdružení Dámy v sedle v čele s Lucií Krahulcovou Hřebejkovou (rekordmankou ve skoku v dámském sedle - 145 cm) a Karolínou Fränkelovou (trojnásobnou držitelkou titulu Dáma roku). Obě jsou zakladatelkami tohoto občanského sdružení.

Do soutěže se přihlásilo celkem 27 koní z České republiky, Slovenska a Polska.
Předsedkyní sboru rozhodčích byla Monika Krausová. Dále rozhodovali Eva Lomská s MVDr. Pavlem Sedláčkem.

Sobota

První soutěží byl parkur do 90 cm. Do rozeskakování postoupily 4 dvojice a vítězkou se stala Pavla Placáková s klisnou Dajána.
Následovala čtená drezurní úloha DJ. S odstupem šesti procent v ní zvítězila Iva Hejlová s koněm Sacramoso Mantova X.
Poté na řadu přišla soutěž pas-de-deux, volná sestava. V ní se na 1. místě umístilo duo Lucie Šemíková na Przedswit Primus a Jan Mašek na Guidarovi, když své pas-de-deux pojali v duchu filmového snímku Matrix.
Sobotní odpoledne zakončila tzv. Jízda elegance, kterou dámy absolvovaly s úsměvem, přestože se dostavil déšť. Plný počet bodů získala Pavla Placáková a zaslouženě vyhrála.

Neděle

V nedělním finále MČR, parkuru do 100 cm, opět zvítězila Pavla Placáková s Dajánou, za což si vysloužila titul mistryně ČR ve skocích v dámském sedle.
Následovala divácky oblíbená disciplina - šampaňská výzva. Do rozeskakování se dostaly dvě dámy, úspěch měla Anna Ježková s Ginem a umístila se na 1. místě.
Do disciplíny mini-maxi se přihlásily pouze tři dámy. I zde zvítězila Anna Ježková s Ginem.
Jízdě zručnosti korunovala Lucie Krahulcová Hřebejková s Landini ZH.
Do finále v drezuře stupně L pak nastoupilo 13 dvojic a titul mistryně ČR v drezuře v dámském sedle si odnesla Iva Hejlová se Sacramoso Mantova X.

Dámou roku 2013 se díky svým úspěchům v průběhu celého Mistrovství ČR v jízdě v dámském sedle stala Pavla Placáková se ziskem 20 bodů.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Camille, 01.06.2014

Ceska posta    
­­­­

Diskuse ke slohové práci
VII. MČR v jízdě v dámském sedleMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­