ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.57
Hodnoceno: 7x Prosím, ohodnoť práci

Ve víru festivalu (Colours of Ostrava)

Vystupujeme z tramvaje, procházíme podchodem a už se ocitáme před hlavním vstupem do areálu, kde nás čeká ochranka a kontroluje nám batohy. Všude okolo slyšíme bavící se cizince. Z každého koutu areálu se ozývá jiná hudba podle žánrového zaměření stage.
Bohatý program pro návštěvníky - jak malé i ty velké - začíná každý den už od dopoledních hodin a je z čeho si vybírat, ovšem nejlepší koncerty jsou v podvečerních až nočních hodinách.

Během čekání na hlavní hvězdu večera se procházíme industriálním prostředím areálu. Potkáváme návštěvníky různých věkových kategorií, národností i posluchače odlišných hudebních stylů.
"Přijeli jsme až z Finska. Již několikátým rokem zde trávíme prázdniny. Festival je naprosto okouzlující a má neuvěřitelnou atmosféru," řekli nám bratři ze země tisíců jezer a ostrovů, s nimiž jsme se dali do řeči.

Na každém rohu jsou obstarané odpadkové koše, zejména u jídelních zón kolem hlavní stage. V areálu se nachází vinárna, zábavní koutek, různá posezení a mnoho dalších zajímavých míst, kam se dá jít mezi jednotlivými koncerty.

Na večer se návštěvníci přemisťují k hlavnímu jevišti a my spolu s nimi. Začíná potlesk, řev, pískot a hlavní hvězda večera, Passenger (zpěvák Michael David Rosenberg), vstupuje na pódium, které je perfektně osvětlené. Pronáší pár slov a pak začíná hrát na kytaru. Jeho dokonale zbarvený hlas při zpěvu nás všechny ohromuje a my se soustředíme jen na něj. Pro mnohé z nás to byl velmi emocionální zážitek a nedokázali jsme se ubránit slzám. Zpěvák sklidil neuvěřitelný potlesk a získal si mnoho srdcí návštěvníků.

Letošní ročník, již několikátý v řadě, byl jako každý rok úžasný. Každý návštěvník si mohl vybrat z mnoha hudebních stylů a různé zábavy okolo.
Na festivalu Colours of Ostrava je úžasné, že si každý najde své místo a může prožít neopakovatelnou atmosféru v tak přátelském zázemí. Různorodost festivalu mu přidává na jménu a každým rokem sem přijíždí čím dál více cizinců.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Andrea Pekna, 19.05.2017

Ceska posta    
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Ve víru festivalu (Colours of Ostrava)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­