ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.00
Hodnoceno: 2x Prosím, ohodnoť práci

Setkání nadšených cestovatelů aneb Naši ambasadoři

1. září nezačal letos školní rok, ale poprvé se sešli naši nadšení brand ambasadoři, kteří budou působit na 50 českých středních školách - chtějí totiž s pomocí agentury Czech-us "rozcestovat" své vrstevníky!

Úvodem se představili všichni koordinátoři programů a probrali jsme všechny úkoly a výhody pro naše nové ambasadory. To si všichni stihli akorát v klidu vypít ranní kávu nebo čaj a využít připravený brunch, při kterém se seznámili se svými novými parťáky.

Pak jsme se již přesunuli do Domu dětí a mládeže Prahy 2, kam jsme si nakoupili jídlo a pití podle našich představ. Nechyběla tak ani pizza či sushi. A co bylo naše hlavní diskusní téma? Samozřejmě kdy, jak a kam vyrazit, co jsme v létě zažili, jaké máme za sebou zajímavé projekty a co všechno ještě společně zrealizujeme...
Dostali jsme se od LowCost Race, přes pracovní pobyty až k levným letenkám a travelhackingu. Nebyla však nouze ani o výměnu kontaktů, tipy na zajímavé projekty a zajímavé nápady, kde se můžeme mimo Czech-us potkat.

Nakonec supervisor projektu a cestovatel Lukáš Kerhart všem rozdal svou knihu Cestování - nejlepší životní investice s osobním věnováním a my už se těšíme, až se setkáme příště.

Chceš i ty být ambasadorem? Tak napiš na cestovani@czech-us.cz a příště už budeš trávit den s námi!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Heraxida, 24.01.2019

    Ceska posta
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Setkání nadšených cestovatelů aneb Naši ambasadořiMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­