ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 4.00
Hodnoceno: 5x Prosím, ohodnoť práci

Klapzubova jedenáctka (divadelní představení)

Nedávno jsem měl možnost zhlédnout představení Klapzubova jedenáctka v divadle Minor.

Příběh je o panu Klapzubovi, který má 11 synů, které vycvičí jako fotbalisty. Nejprve jim nikdo nevěří, ale časem se ukáže, že jsou to velmi dobří hráči a stanou se z nich nejlepší a nejobávanější fotbalisté Evropy.
Když hoši zjistí, že jejich rodiče jsou již finančně zajištění, rozhodnou se, že přestanou hrát. Poté jim ale přijde pozvánka do Austrálie a oni se dohodnou, že tam pojedou. U protinožců dostanou vůbec první gól ve své fotbalové kariéře. Nicméně, zápas stejně vyhrají.
Když se vrací lodí domů, ztroskotají na ostrově, kde se zjistí, že jeden z nich je žena, kterou si místní vůdce nechá u sebe, protože se mu líbí. Ostatní se vrací domů, kde si všichni pro sebe najdou nevěstu. Ty na konci příběhu všechny otěhotní a 11. fotbalista se také navrací domů...

Divadelní představení Klapzubova jedenáctka se mi hodně líbilo. Bylo velmi dobře zpracované včetně výborných kulis. Například z jedné strany měli postel a z té druhé kuchyni.
Také se mi zamlouvalo, že se hodně používaly loutky, kupříkladu když ukazovali zápas Klapzubáků s jiným týmem, tak hráče nahradili loutkami. Možná by ale představení mohlo být trochu kratší.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Toníček, 20.04.2016

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Klapzubova jedenáctka (divadelní představení)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­