ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.50
Hodnoceno: 14x Prosím, ohodnoť práci

Internetový obchod Zoot.cz

Nová kolekce oblečení pro podzim 2014 v internetovém obchodu Zoot.cz se mi vcelku líbí. Módní stylistka Alžběta k ní uvádí, jak je výhodné v říjnovém počasí vrstvit oblečení, které v průběhu dne můžeme postupně odkládat podle potřeby. V tomto duchu jsou navrženy i jednotlivé outfity. Je tam opravdu pestrý výběr.

Jediné, co se mi zde nelíbí, jsou ceny. Podle mě jsou zbytečně přemrštěné, i když beru v úvahu, že zboží je z dovozu. Některé kousky se prostě dají sehnat levněji.

Poštovné také vyjde docela draho, proto je lepší zajít do kamenných výdejen, které se bohužel nacházejí jen v Praze, a to mám docela daleko.

Protože mě kolekce oslovila, rozhodla jsem se nakonec pořídit nějaký ten rozpínací svetr. Jsem opravdu zvědavá, v jakém stavu a za jakou dobu zboží dorazí. Doufám, že přijde správná velikost, jelikož zasílat zboží zpět kvůli reklamaci by se mi opravdu nechtělo.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Veru98, 29.10.2014

    Akcent
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Internetový obchod Zoot.czMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­