ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.11
Hodnoceno: 9x Prosím, ohodnoť práci

Brněnská kavárna Starbucks

Od doby, co jsem se dozvěděl o otevření celosvětově známé kavárny Starbucks i v brněnské metropoli, měl jsem obrovskou chuť tuto kavárnu vyzkoušet. Stojí v obchodním centru Olympie kousek od obchodu Marks & Spencer.
Od ostatních kaváren se liší především tím, že vám na kelímek dají i vaše jméno, kterým vás volají, když je pro vás káva připravena.

Hned u příchodu jsem se musel pozastavit nad cenou. Ani nevím, jestli mi připadala káva levná, nebo drahá. Cena 85 korun za půllitr kávy se mi zdá přiměřená. Pokud si dáte v nějaké kavárně kávu za 50 korun a vypijete ji pak jedním douškem, vyjde to prakticky nastejno.

Vyšli jsme nahoru do prvního patra a pohodlně se usadili. Na měkkém křesle a s horkou kávou v ruce úplně zapomenete na všechny starosti. Když stojíte u pokladny, připadá vám okolí hrozně rušné. Sotva ale vyjdete do prvního patra, ruch pomine. Stačí zavřít oči a nepoznali byste, že okolo vás chodí stovky lidí. Vánoční kelímek na kávu byl sice krásný, ale přece jen si dobrou kávu představuji v hrnečku či šálku.

Návštěva této kavárny nebyla vůbec špatná, ovšem rozhodně jde spíše o výjimečnou událost. Vzhledem k cenám a vzdálenosti od mého bydliště to na jakékoliv pravidelné návštěvy nevypadá.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 30.01.2015

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Brněnská kavárna StarbucksMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­